Facebook
Instagram
Подписаться на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Жалобы и предложения
Подписаться

Феърфилд

Ваше местоположение:
Редмонд

Если Вы находитесь в другом населенном пункте Украины, выберите из списка:

Киев Одесса Запорожье Винница Днепр Львов Харьков Сумы

Или введите название самостоятельно:

Например: Тернополь

Информация о Вашем местоположении поможет нам предоставить актуальную информацию о наличии товара, его цене и способах доставки в вашем регионе

RU

Отзывы покупателей

Оставить отзыв

* - обязательные поля

commenting user

Апрель 2019

У меня два мопса, которых я обожаю. Для своих питомцев я покупаю лучший корм и прочий товар. С недавних пор начала покупать товар в данном интернет-магазине, где широкий ассортимент товара и оптимальные цены. Нравится, что в магазине работают вежливые консультанты, которые хорошо разбираются в товаре и они дают полезные рекомендации по выбору товара.

commenting user

Апрель 2019

Раніше купував майже всі товари для мого котика Нельсона та собаки Олівії в іншому онлайн магазині. Але деякий час тому натрапив на ZOOMisto та був приємно здивований порівняно низькими цінами на знайомі фірмові товари. Вирішив зробити пробну покупку собачого корму. Швидкість виконання замовлення та загальна якість обслуговування на всіх ланках до того мені сподобалася, що з того часу роблю покупки зоотоварів тут і тільки тут. Дякую за відмінний сервіс!

commenting user

Апрель 2019

Как по мне так лучший магазин зоотоваров. Нам порекомендовали друзья и вот уже на протяжении четырех месяцев заказываем игрушки и корм для нашего питомца только здесь. Купили маленького котенка британца, за которым нужен глаз да глаз. Тем более его кормить чем угодно не выйдет. Поэтому брать какой-нибудь корм не стали, а обратились за помощью к консультанту. Подобрали по вполне адекватной цене, взяли сразу 10 пачек, чтобы не заказывать каждый раз. Котенок есть все до дна миски, за эти четыре месяца уже знатно подрос. Магазин однозначно рекомендую, если хотите побаловать своего питомца.

commenting user

Апрель 2019

Це мій улюблений інтернет зоомагазин, де регулярно купую товари для мого кота Енді, який тільки що залишив відбиток своєї лапи на моніторі. Тут завжди є те, що потрібно та ще й за мабуть найнижчими в Україні цінами.

commenting user

Апрель 2019

Магазин супер! Очень понравился. Заказывал здесь сухой корм для собаки, онлайн-консультант на своем месте, заказ обработали мгновенно, отправили очень быстро. Посылка пришла отлично упакованной, корм оригинал, не просроченный. Наилучшие рекомендации!

commenting user

Апрель 2019

Нам подарили попугайчика. Все, включая красивую клетку для Масика, мы заказывали в этом магазине. Посоветовали отлично!

commenting user

Апрель 2019

Добре, що в Україні є такі чудові зоомагазини, де можна придбати товари для хатніх тварин. Я та мій кіт Улісс дуже вдячні.

commenting user

Апрель 2019

радий, що знайшов цей зоомагазин для себе та мого спанієля, і тепер є його постійним покупцем. Саме тут є все для вихованця. Предмети догляду за собакою, корм, нашийники - все у великому асортименті, чим ми дуже задоволені.

commenting user

Апрель 2019

Цей магазин не єдиний, де можна купити якісні товари для домашніх тварин, але тільки тут такі низькі ціни на брендові речі. Особисто я знайшов цей магазин по пошуку ще десь біля двох років тому і з тієї пори він став основним, де ми купуємо для нашого лабрадора Люка та кота-"американця" Мальборо все, що їм необхідно для комфортного життя. Менеджери тут гарні, ввічливі, завжди нададуть кваліфіковану відповідь, швидко оформлюють замовлення, посилка акуратно комплектується саме тим, що було замовлено. Приєднуюсь до попередніх відгуків та рекомендую ZOO Misto як надійний торгівельний майданчик.

commenting user

Апрель 2019

С удовольствием я покупаю в этом магазине корм для своей шотландской овчарки (колли). Мне очень удобно именно заказывать его, чтобы не носить вручную с магазина огромные пачки. Доставляют всегда в указанное менеджером время, когда тот перезванивает для подтверждения заказа. Да и что касается цены, то она нисколько не дороже, чем в остальных зоомагазинах.

commenting user

Апрель 2019

Давно хотіла собі завести собачку і кішку, а коли така можливiсть з'явилася я почала підшукувати відповідний магазин для тварин. У нас в місті багато подібних магазинів, але у мене немає часу не те, щоб купувати корм і інший товар для тварин в звичайному магазині. Цей інтернет-магазин я знайшла сама і відтоді, а точніше вже близько року купую товар тут. Великий плюс, що в магазинi величезний асортимент товару і ціни навіть нижчi, ніж в деяких інших магазинах. До речі, радує наявність в магазині грамотного менеджера, який завжди підкаже який товар краще вибрати і розповість все про подальше його застосування. Рекомендую!

commenting user

Апрель 2019

Я очень люблю животных и у меня дома 3 кошки и две собаки. Практически весь товар для своих питомцев покупаю в этом интернет-магазине. Я довольна большим ассортиментом товара и хорошей ценовой политикой.