Facebook
Instagram
Подписаться на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Жалобы и предложения
Подписаться

Феърфилд

Ваше местоположение:

Если Вы находитесь в другом населенном пункте Украины, выберите из списка:

Киев Одесса Запорожье Винница Днепр Львов Харьков Сумы

Или введите название самостоятельно:

Например: Тернополь

Информация о Вашем местоположении поможет нам предоставить актуальную информацию о наличии товара, его цене и способах доставки в вашем регионе

RU

Отзывы покупателей

Оставить отзыв

* - обязательные поля

commenting user

Март 2019

Магазин мне очень нравится, регулярно покупаю тут товары для нашей таксы Лоры. Знаю, что всегда найду здесь то, что нужно, да еще и по сравнительно низкой цене. Плюс обслуживание всегда отличное.

commenting user

Март 2019

Останнім часом для своїх домашніх улюбленців корма та інше купуємо в інтернеті. Підбирали для себе найбільш зручний магазин. Натрапили на інтернет-магазин «ZooMisto». Зручний та практичний у використанні сайт. Гарне обслуговування та сервіс. Звертались до служби підтримки для уточнення замовлень та консультаціїї по товарам. Уважно вислухали та навіть зробили добрі поради для наших тваринок. Проста форма оплати та оформлення замовлень. Швидка кур'єрська доставка на поріг нашої квартири. Надалі плануємо постійно купукати в цьому магазині. Дуже сподобалось обслуговування та увага до клієнтів.

commenting user

Март 2019

Перший раз того року здійснив купівлю в цьому зоомагазині за рекомендацією подруги. З того часу купую тут товари для нашого собаки та папуги. Завжди знаходжу все необхідне за цінами нижчими, ніж в інших магазинах з швидким оформленням замовлення та доставкою без проблем. Може сайт й не найсучасніший, але хай це нікого не не вводить в оману, я теж думав, що якась "ліва контора", але зараз навіть теоретично не збираюсь змінювати локацію придбання зоотоварів. Мої найліпші рекомендації!

commenting user

Март 2019

Вже досить давно купую в цьому магазині і поки повністю ним задоволений. Ассортимент великий, ціни досить помірні, а до якості продукції жодних претензій у мене немає. Рекомендую! Вже доволі давно купую у цьому магазині і на данний момент ним повністю задоволений. Сайт зручний, оформити замовлення легко і шидко. З доставкою проблем не виникало жодного разу, все завжди приходить протяго 2-3 днів. Ассортимент великий, можна підібрати корми під будь який гаманець, а також під різні потреби тварини. По якость продукції теж нарікань немає, всі корми, що я купував були свіжі і кицька їла їх із задоволенням. Стосовно цін, то вони доволі невисокі, особливо якщо врахувати те, що постійно є різні акції та знижки, які дозволяють додатково зекономити. Однозначно рекомендую!

commenting user

Март 2019

Для своего котика покупаю здесь всё - начиная от корма и заканчивая когтеточкой. Цены ниже, чем в магазинах, да и сервис отличный - быстрая доставка, аккуратная упаковка. Меня всё устраивает!

commenting user

Март 2019

Вже досить давно купую в цьому магазині і поки повністю ним задоволений. Ассортимент великий, ціни досить помірні, а до якості продукції жодних претензій у мене немає. Рекомендую!

commenting user

Март 2019

Покупаю тут разные товары для моего добера Рэдфорда. Можно долго рассказывать, если в общем и целом - весьма пристойно как по обслуживанию, так и по качеству товаров. Даже как-то привык к этому магазину.

commenting user

Март 2019

После того как я завел у себя в квартире собаку, то передо мной стал вопрос поиска ему качественной и вкусной еды, которая также будет полезна для организма животного и будет давать ему полный набор нужных веществ для роста и функционирования. Друг посоветовал мне данный магазин. Я ознакомился с большим и разнообразным ассортиментом сухого корма для собаки и без труда подобрал подходящий моему питомцу корм. В рационе Рекс ест 50% обычной еды и 50% сухого корма, который я покупаю в этом магазине. И проблем у нас никаких нет. Магазин могу отметить за доступные цены и за компетентное обслуживание, когда менеджеры магазина могут дать дельный совет и подсказать с выбором. Также в магазине хорошо работает доставка.

commenting user

Март 2019

Дуже зручно і порівняно не дорого. Швидка доставка і оформлення замовлень. Є все для наших домашніх улюбленців.

commenting user

Март 2019

Гарний зоомагазин, подобається купувати тут товари для наших домашніх пухнастих друзів. Сервіс бездоганний. Одна з його переваг, це найнижча ціна на фірмові товари в укрнеті.

commenting user

Март 2019

Донька принесла додому ящірку, треба було вибрати їй будиночок і ми звернулися в цей інтернет магазин.Ввічливий менеджер порадив нам цей тераріум.Оформили замовлення швидко, доставка була вчасно, все акуратно і надійно упаковано, пошкоджень не було.В комплекті все в наявності декор, субстрат, поїлка, навіть інструкція додається.Засувки надійні, вентиляція.Наш вихованець дуже задоволений, видно по його настрою, як він там пустує або затишно відпочиває.Всім задоволені.

commenting user

Март 2019

Донька давно просила подарувати їй шиншилу, на день народження вирішили порадувати її, але питання постало з приводу вибору клітини та ми звернулися у цей інтернет магазин.Добродушний менеджер дав нам пораду і ми вибрали цю клітку.Оформлення та доставка були в повному порядку.Клітка зроблена якісно, є аксесуари для звірка.Фома прекрасно почуває себе в своєму будиночку, грає, пустує і тому ми зробили висновок, що клітка йому подобається.Дякую!!!