Facebook
Instagram
Подписаться на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Жалобы и предложения
Подписаться

Ашберн

Ваше местоположение:
Маунтин-Вью

Если Вы находитесь в другом населенном пункте Украины, выберите из списка:

Киев Одесса Запорожье Винница Днепр Львов Харьков Сумы

Или введите название самостоятельно:

Например: Тернополь

Информация о Вашем местоположении поможет нам предоставить актуальную информацию о наличии товара, его цене и способах доставки в вашем регионе

RU

Отзывы покупателей

Отзывы по брендам

Отзывы о товарах

5

5

19-10-2018

З дитинства полюбляю тварин. Зараз у мене кіт, собака, акваріумні рибки, ахатини. Для себе я знайшла найкращій магазин - ZOOMISTO. Тут є все для моїх улюбленців: корм, засоби для догляду, інрашки, одяк, вітаміни. Вже неодноразово замовляла товари у ZOOMISTO. Завжди приємно дивувала швидка доставка, після оформлення замовлення, менеджер телефонує, радить новинки або товари , що більш підходять саме моїм улюбленцям. Строки придатності товару завжди у нормі. Порівнявши з іншими подібними магазинами, можу сказати, що ціна середня, але такого асортименту я більш ніде не зустрічала.

5

5

17-10-2018

Компрессор со своей задачей справляется отлично, абсолютно не громкий, не вибрирует. Установила самостоятельно за пару минут, смотрится довольно интересно. Выбором довольна.

0

5

26-08-2018

Взяв собі такий компресор. Вирішив що не варто заморачваться і купувати щось супер круте. Він дійсно працює безшумно і повітря жене відмінно. Кріпиться на присоску до стінки акваріума. Компактний. Зі своїми завданнями справляється, і то добре.

5

5

21-08-2018

Вирішив придбати новий компресор в акваріум, бо старий вже просився на пенсію. Походив по місцевим крамницям, нічого особливо не сподобалось, та й ціни неприємні. Тому вирішив загуглити в інеті, який видав мені цей сайт. Сподобалась ця модель, яку й замовив та одержав. Компресор дуже сподобався, практично не шумить при роботі, не вібрує, гарно виглядає, підсвічує зеленим, прозорий корпус, плавне регулювання потужності. Сучасна річ за приємну ціну.

5

5

20-07-2018

Решил купить компрессор для аквариума на замену старому, еще советскому. Погулял по инету, посмотрел варианты, остановился на этой модели и на этом интернет-магазине, потому что тут цена на него в среднем на 100 грн. меньше, чем в других. Понравилась онлайн-поддержка, ребята на своем месте, четко и вежливо ответили на все вопросы. Заказ и оплата без проблем, кстати, сайт очень шустрый и удобный, это большой плюс. Посылка с товаром приехала через день, очень надежно и аккуратно упаковано, полный комплект: фирменная коробка, инструкция, товарный чек, все как положено. Компрессор суперский, легкий, практически бесшумный, чем выгодно отличается от старого, удобный регулятор интенсивности с плавным ходом. Очень доволен покупкой и магазином, буду знать, где покупать зоотовары по адекватным ценам.