Facebook
Instagram
Подписаться на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Жалобы и предложения
Подписаться

Феърфилд

Ваше местоположение:
Редмонд

Если Вы находитесь в другом населенном пункте Украины, выберите из списка:

Киев Одесса Запорожье Винница Днепр Львов Харьков Сумы

Или введите название самостоятельно:

Например: Тернополь

Информация о Вашем местоположении поможет нам предоставить актуальную информацию о наличии товара, его цене и способах доставки в вашем регионе

RU

Отзывы покупателей

Отзывы по брендам

Отзывы о товарах

0

5

05-01-2019

Почав купувати цей корм приблизно два місяці тому і поки ним дуже задоволений. Консистенція у нього хороша, корм включає в себе всі необхідні поживні речовини для здоровя кота. Також подобається, що він завжди у цьому магазині свіжий і кицька їсть його з великим задоволенням. Що до ціни, то вона досить не висока, особливо за настільки якісний продукт. Рекомендую!

4

5

02-01-2019

Для своєї улюбленої кішки купую цей корм, який їй подобається більше решти корму, який їй купувала ранiше. Як тільки почала купувати цей корм для своєї красуні, то її шубка стала блискучою та м'якою. Корм поживний і його на довго вистачає. Вартість такого корму в цьому інтернет-магазині не висока. Подяка менеджеру за те, що допоміг підібрати найбільш підходящий корм.

5

5

02-01-2019

дуже задоволені цим кормом в соусі. Кошеня їсть з превеликим задоволенням. Єдине, нам не дуже подобається обгортка, оскільки складно його видавити повністю в тарілочку (залишаються незначні шматочки в пакетиках). Так само, хотілося б, щоб виробник передбачив блискавку-застібку для зручного зберігання корму, щоб уникнути вивітрювання і псування продукту (бо пакетик на кілька порцій)

5

5

17-12-2018

Придбав цей виріб для своєї кішки. 4 кг, на мій погляд, вигідніше, ніж 1 кг. Цей корм запропонував мені взяти мій друг, який професійно займається кормами. Цей корм приїхав до мене у гарному вигляді, без пошкоджень. Моїй кішці сподобався він. Сподібаваюсь у ньому немає таких добавок, які б могли спонукати її лише до нього.

2

5

17-12-2018

Исходя из собственного опыта я могу сказать, что это замечательный корм. Когда моя кошка по кличке "Муся" ходила беременной, то я прекрасно видела, что она была какой-то раздражительной, вялой и даже похудела. Меня очень беспокоило ее такое состояние. Поговорив с соседкой у которой четыре кота, она настоятельно порекомендовала купить этот корм. Конечно я его тут же заказала. Корм оказался очень ароматным, кошка сразу им заинтересовалась и с охотой начала есть его. Только я после него сразу давала ей попить воды. И примерно через недельку у нас все наладилось. Муся поправилась, она активная, шерсть блестит. Так что я довольна!

5

5

13-12-2018

Качественный корм, который я покупаю для своей беременной кошки. Корм содержит все необходимые компоненты, которые нужны в данный период моей Маньке. Нравится, что упаковки хватает на долгое время кормления и что стоит она сравнительно недорого.

0

5

04-12-2018

Корм як на мене дуже якісний, купую тут його вже протягом останніх 4-ох місяців і переводити своїх кішок на якийсь інший не планую. До речі ціна дуже приваблива, в інших магазинах він на порядок дорожчий.