Facebook
Instagram
Подписаться на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Жалобы и предложения
Подписаться

Феърфилд

Ваше местоположение:
Маунтин-Вью

Если Вы находитесь в другом населенном пункте Украины, выберите из списка:

Киев Одесса Запорожье Винница Днепр Львов Харьков Сумы

Или введите название самостоятельно:

Например: Тернополь

Информация о Вашем местоположении поможет нам предоставить актуальную информацию о наличии товара, его цене и способах доставки в вашем регионе

RU

Отзывы покупателей

Отзывы по брендам

Отзывы о товарах

5

5

07-02-2019

Використовую як домішку до основного раціону. Корм має збалансований склад. Улюбленець почуває себе добре, змін в буденній активності собаки не помітив. Зручна, компактна упаковка.

5

5

21-01-2019

Мой пес этот корм с курицей просто обожает. От этого корма он становится еще более энергичным. Корм вкусно пахнет и от него у собаки никаких проблем с пищеварением нет. Кстати, в этом магазине цена на корм ниже, чем в других.

0

5

19-01-2019

Моя собака породи Йоркширський тер'єр їсть корм Royal Canin mini adult вже більше 7 років, нарікань немає! Апетит у собаки завжди хороший, травлення в нормі. Алергічних реакцій на шкірі, погіршення якості шерсті не спостерігалося. Рекомендую цей корм, для собак дрібних порід, всім хто дійсно турбується про здорове і якісне харчування, свого улюбленого вихованця! Корм Royal Canin mini adult - краще співвідношення ціни і якості!

0

5

04-01-2019

Хороший корм. Мне нравится, что корм полностью натурален и что стоит сравнительно невысокую стоимость. Плюс мой щенок корм просто обожает. И мне нравится, что упаковки хватает на достаточно долгий срок.

0

5

24-12-2018

Корм хороший, мої собаки їдять його з великим задоволенням. Консистенція корму хороша, приходить завжди свіжий. Ціна як на таку якість дуже демократична. Рекомендую спробувати.

0

5

17-12-2018

Купую цей корм коли мій пес хворіє чи після хвориби, коли потрібно дотримуватися дієти. Різноманітний склад низькокалорійного корму дає повноцінне, хоч і дієтичне, харчування, яке не потребує для нього будь-яких доповнень. Вже не перший раз помічаю, що після даного корму покращується пильність, робота шлунку, обмінні процеси, а також прекрасно відображаються на дихальній системі домашнього вихованця.

5

5

19-11-2018

Для своего щенка покупаю этот сухой корм, который щенок с удовольствием ест. Корм положительно влияет на развитие органов и систем. Цена на корм вполне приемлемая. Буду покупать этот корм и дальше.