Facebook
Instagram
Підписатись на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Скарги та пропозиції
Підписатись

Ашберн

Ваше місцезнаходження:
Атланта

Якщо Ви знаходитесь в іншому населеному пункті України, виберіть зі списку:

Київ Одеса Запоріжжя Вінниця Дніпро Львів Харків Суми

Або введіть назву самостійно:

Наприклад: Тернопіль

Інформація про Ваше місцезнаходження допоможе нам надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціну та способах доставки у вашому регіоні

UA

Співпраця

Що вам потрібно знати про співпрацю з ZooMisto?

Zoomisto.com.ua - це молодий і вельми перспективний інтернет зоомагазин, який з'явився на інтернет просторах не так давно, але вже встиг зайняти гарні позиції і зарекомендувати себе як дійсно якісний сайт, що надає послуги і європейський сервіс. Ми, в першу чергу, орієнтуємося на клієнта, а тому співпрацюємо з офіційними представниками і постачальниками зоотоварів в Україні. Така співпраця дає гарантію надання нашим клієнтам якісної і сертифікованої продукції, яка відповідає всім нормам і стандартам виробництва, а також гарантує безпеку не тільки для вихованця, але і для клієнта.

Якщо ви є самостійним виробником продукції зоо індустрії або ж займаєте посаду офіційного представника того чи іншого бренду ми радо розглянемо ваші пропозиції про взаємовигідну співпрацю. У свою чергу ми надаємо вам основні вимоги для роботи з компанією.

Умови співпраці з Зоомісто.

Наш інтернет магазин пропонує покупцям лише кращу продукцію для собак, кішок, гризунів і птахів. Для нас найважливішим критерієм роботи є актуальність цін, наявність продукції, своєчасне реагування на будь-які зміни в плані взаємної роботи. Саме тому ми запрошуємо до роботи постачальників, які можуть надати:

  • широкий асортимент зоотоварів,
  • вигідні та зручні умови співпраці,
  • короткі терміни доставки,
  • постійне інформування про наявність, актуальні акції, залишки на складі, а також найближчих зміни цін.

Для більш ефективної роботи пропонуємо скласти і укласти ділову угоду про співпрацю між нашим магазином і вами. Така деталь дозволить нам ефективно розвивати бізнес, а вам стати нашим надійним партнером.

Для того, щоб розпочати комерційне та будь-яке інше співробітництво з нами, необхідно заповнити відповідну форму, яка дозволить нам максимально швидко зреагувати на вашу пропозицію. Не забудьте вказати пошту на яку ми зможемо надіслати вам листа, а також надіслати договір для подальшої співпраці. Чекаємо ваших пропозицій!

Для розгляду Вашої пропозиції заповніть контактну форму:

* - обяв`язкові поля