Facebook
Instagram
Підписатись на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Скарги та пропозиції
Підписатись

Феърфилд

Ваше місцезнаходження:

Якщо Ви знаходитесь в іншому населеному пункті України, виберіть зі списку:

Київ Одеса Запоріжжя Вінниця Дніпро Львів Харків Суми

Або введіть назву самостійно:

Наприклад: Тернопіль

Інформація про Ваше місцезнаходження допоможе нам надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціну та способах доставки у вашому регіоні

UA

Доставка товарів ZooMisto

Немає мінімального замовлення!

Умови доставки по Україні:
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Ін-Тайм, Делівері, Міст Експрес, Укрпошта, Автолюкс. Доставка Ін-Тайм, Делівері, Міст Експрес, Укрпошта, Автолюкс лише по повній передоплаті! Вартість доставки оплачує клієнт по тарифам перевізника.
Доставка Новою поштою:

  1. Фіксована адресна доставка Новою поштою по всій Україні становить 50 грн (до 30 кг об'ємної ваги посилки) за умови повної оплати (крім габаритних товарів *).
  2. Фіксована доставка на відділення Нової пошти від 800 грн на всі групи товарів (крім габаритних товарів *) за умови повної оплати становить:
  • до 30кг - 30 грн;
  • від 30 до 50 кг - 50 грн;
  • від 50 до 70 кг - 80 грн.

Фіксована сума доставки додається до основної суми замовлення, і оплачується на карту. При отриманні замовлення оплачувати вже нічого не потрібно.

  • Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти замовлень (лише корм і ветпрепарати!) на суму понад 1600 грн (до 40 кг об'ємного ваги) за умови повної оплати.

Терміни доставки необхідно уточнювати у менеджера.  
Звертаємо увагу!
Замовляючи доставку товару через кур'єрську службу Нова пошта, при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт-претензію. Так само в разі такої ситуації обов'язково повідомте інформацію нашим менеджерам за такими телефонами: (097) 641-44-33, (095) 641-44-33, (093) 641-44-33.

Доставка м. Суми:
кур'єром:

  • Безкоштовна доставка від будь-якої суми

Доставка габаритних товарів * обговорюється індивідуально. Час і терміни доставки узгоджуються з менеджерами.

* Акваріуми, тумби під акваріум, акваріумні кришки, піддони, закриті туалети, каркасні перенесення, тераріуми, клітки усіх розмірів, кігтеточки більше 60 см і наповнювачі для туалетів (до 200 грн. за одиницю). За даними товарам вартість доставки оплачує клієнт.