Facebook
Instagram
Підписатись на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Скарги та пропозиції
Підписатись

Ашберн

Ваше місцезнаходження:
Ашберн

Якщо Ви знаходитесь в іншому населеному пункті України, виберіть зі списку:

Київ Одеса Запоріжжя Вінниця Дніпро Львів Харків Суми

Або введіть назву самостійно:

Наприклад: Тернопіль

Інформація про Ваше місцезнаходження допоможе нам надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціну та способах доставки у вашому регіоні

UA

Доставка товарів ZooMisto

Немає мінімального замовлення!

Умови доставки по Україні:
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Ін-Тайм, Делівері, Міст Експрес, Укрпошта, Автолюкс, Джастін. Доставка Ін-Тайм, Делівері, Міст Експрес, Укрпошта, Автолюкс, Джастін лише по повній передоплаті! Вартість доставки оплачує клієнт по тарифам перевізника. Терміни доставки необхідно уточнювати у менеджера.  
Звертаємо увагу!
Замовляючи доставку товару через кур'єрську службу, при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт-претензію. Так само в разі такої ситуації обов'язково повідомте інформацію нашим менеджерам за такими телефонами: (097) 641-44-33, (095) 641-44-33, (093) 641-44-33.

Доставка м. Суми:

  • Безкоштовна доставка від 100 грн

Доставка габаритних товарів * обговорюється індивідуально. Час і терміни доставки узгоджуються з менеджерами.

* Акваріуми, тумби під акваріум, акваріумні кришки, піддони, закриті туалети, каркасні перенесення, тераріуми, клітки усіх розмірів, кігтеточки більше 60 см і наповнювачі для туалетів (до 200 грн. за одиницю). За даними товарам вартість доставки оплачує клієнт.