Facebook
Instagram
Підписатись на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Скарги та пропозиції
Підписатись

Ашберн

Ваше місцезнаходження:
Атланта

Якщо Ви знаходитесь в іншому населеному пункті України, виберіть зі списку:

Київ Одеса Запоріжжя Вінниця Дніпро Львів Харків Суми

Або введіть назву самостійно:

Наприклад: Тернопіль

Інформація про Ваше місцезнаходження допоможе нам надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціну та способах доставки у вашому регіоні

UA

Про компанію ZooMisto

Якщо ви хочете дізнатися детальну інформацію про компанію ZooMisto, то саме в цьому інформаційному повідомленні у вас є шанс прочитати чому наш сайт є вибором багатьох українців, які люблять робити покупки з комфортом і дійсно цінують якісне обслуговування. Хочете знати чому про нас говорять, порівнюють і радять? Перш за все, інтернет-зоомагазин Зоомісто - це зручний сервіс для замовлення товарів для тварин, адже вся необхідна продукція знаходиться в одному каталозі. Наші консультанти-професіонали завжди готові відповісти на ваші дзвінки та повідомлення, а також допоможуть підібрати товар, який цікавить. Ми надаємо повну інформацію про компанію: наші переваги, історію, пріоритети, стратегію і орієнтованості.

Головні переваги інтернет-зоомагазину Зоомісто:

Широкий асортимент продукції. На сайті zoomisto.com.ua наявний широкий асортимент товарів для тварин різних розмірів і місць існування. На наших сторінках легко можна знайти все, починаючи від іграшок для собак і закінчуючи декоративною або якісною лікувальною косметикою для рептилій, змій і павуків.

  1. Низькі ціни. Ми вже не перший рік на ринку зоотоварів і тому пропонуємо продукцію за найнижчими цінами. Ми намагаємося робити все можливе для якісного обслуговування наших покупців, адже кожен клієнт для нас важливий, а тому на нашому сайті ви можете придбати найкращі та популярні товари за приємно низькими цінами.
  2. Гарантія якості. Уся продукція поставляється тільки офіційними представниками в Україні. Наші фахівці стежать за якістю продукції, яка надходить до нас на склад, а тому ви можете бути впевнені, що купуєте якісну, сертифіковану продукцію, придатну до вживання і використання тваринками. Ми також надаємо інформацію про те, звідки постачается товар (країна виробництва).
  3. Безкоштовна консультація. Ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію від наших фахівців у виборі товару, що цікавить, підібрати супутні товари, дізнатися про наявність і терміни доставки, знижки та акції, що діють.
  4. Консультація ветеринарів. Перш ніж обрати ветеринарні препарати ви також можете проконсультуватися з ветеринарами. Консультацію ви отримаєте в  онлайн-режимі.
  5. Зручна доставка. Ми здійснюємо доставку територією всієї України і намагаємося робити це в максимально короткі терміни і зручним для вас способом.
  6. Простий і зручний сайт, який допоможе швидко і без особливих зусиль знайти потрібний товар, замовити його і здійснити покупку при цьому, отримавши максимум задоволення.

В інтернет-магазині ZooMisto ви зможете підібрати якісне харчування для собачки, кішки, пташки, гризуна і всіляких водних мешканців. Також, ви знайдете якісні вет. препарати, вітаміни і харчові добавки, будиночки, переноски, м'які місця, всілякі аксесуари та іграшки, які подарують вихованцям радість і турботу, а вам приємне проведення часу. Крім того, ви можете прочитати і залишити відгуки про куплений товар або про сервіс, наданому вам під час покупки. Ми інтернет магазин майбутнього, адже не стоїмо на місці, а постійно розвиваємося, удосконалюємося і намагаємося бути кращими для вас!

Відвідайте наш сайт zoomisto.com.ua і ми допоможемо піклуватися про вашого вихованця.