Facebook
Instagram
Підписатись на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Скарги та пропозиції
Підписатись

Ашберн

Ваше місцезнаходження:
Ашберн

Якщо Ви знаходитесь в іншому населеному пункті України, виберіть зі списку:

Київ Одеса Запоріжжя Вінниця Дніпро Львів Харків Суми

Або введіть назву самостійно:

Наприклад: Тернопіль

Інформація про Ваше місцезнаходження допоможе нам надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціну та способах доставки у вашому регіоні

UA

Hills

Популярна інформація про бренд-виробник Hills
Країна:
США, Голландія
Рік випуску:
1939
Продукція:
корма і консерви для кішок

"Ми відповідаємо за тих, кого приручили!". Саме так звучить основне правило всесвітньо відомого бренду Hill's.

На просторах ринку товарів для тварин компанія існує з 1939 року. Виробничі центри якої знаходяться в США і Голландії. Саме в цей час зароджується спочатку невелика компанія Hill's Pet Nutrition, в центрі уваги якої - розробка здорового харчування для тварин.

Історія існування торгівельної марки розпочалася з діяльності маловідомого ще на той час ветеринара Марка Моріса, який вперше в світі відкрив ветеринарну клініку для домашніх вихованців. Він був переконаний, що здоров'я улюбленців також важливе, як і здоров'я людей, тому про нього слід також добре піклуватися. І починати треба насамперед з раціону, адже причиною поганого стану і появи різних захворювань у домашніх вихованців є неякісні продукти харчування. Першим, хто відчув на собі турботу доктора Моріса, була собака-поводир, яка страждала на захворювання нирок. Завдяки спеціально підібраному і розробленому корму собака отримала шанс дарувати радість і турботу господарю протягом довгих років. Саме з цього часу компанія з кожним роком набувала все більшої популярності серед власників домашніх тварин. Тому не дивно, що на даний момент вона є однією з лідируючих компаній на ринках Європи.

Основні переваги кормів виробника Хіллс:

  • клінічно протестоване харчування для корекції розповсюджених патологічних захворювань;
  • харчування, яке відповідає віку, розміру породи (щоденне харчування);
  • збалансоване харчування із корисних інгредієнтів високої якості;
  • профілактика здоров'я за допомогою лікувальних кормів для тварин;
  • кожен власник може знайти корм для свого улюбленця, який би відповідав його індивідуальним особливостям;
  • у виготовленні продукції компанія використовує тільки натуральні, високоякісні і неодноразово протестовані продукти;
  • до складу входять поживне м'ясо, рис та цілий комплекс вітамінів.

Саме тому вживання даних кормів добре впливає на розвиток імунної системи і шлунково-кишкового тракту, забезпечує гладку, шовковисту шерсть і добре розвинену м'язову систему, оберігає зір вихованця.

Уся продукція компанії, виготовлена з любов'ю та розроблена лише провідними фахівцями, знавцями ветеринарного спрямування, які використовують натуральні, перевірені та якісні інгредієнти. Даний бренд піклується про всіх ваших вихованців, пропонуючи сухий корм і консерви як для собак, так і для котів, а також подарує вашим чотирилапим друзям смачні кістки й інші ласощі. Будь-який продукт на ваш вибір!

Якщо ви хочете бачити свого улюбленця радісним і активним кожен день, якщо хочете допомогти своєму улюбленцю набагато простіше перенести патологічне захворювання і зробити його життя щасливим, то продукція компанії саме для вас. Даний бренд користується високою популярністю серед покупців, про що свідчать численні відгуки подяки.

Відправка товарів всією Україною, низькі ціни, акції та привабливі знижки приємно порадують вас, адже наш інтернет-магазин зоотоварів піклується про своїх клієнтів. Ми гарантуємо відповідну якість на товари даного виробника.