Facebook
Instagram
Підписатись на канал
Pinterest
Twitter
Google Plus
Скарги та пропозиції
Підписатись

Сан-Диего

Ваше місцезнаходження:
Solna

Якщо Ви знаходитесь в іншому населеному пункті України, виберіть зі списку:

Київ Одеса Запоріжжя Вінниця Дніпро Львів Харків Суми

Або введіть назву самостійно:

Наприклад: Тернопіль

Інформація про Ваше місцезнаходження допоможе нам надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціну та способах доставки у вашому регіоні

UA

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

Інтернет-магазин зоотоварів «ZooMisto», в особі Фізичної особи-підприємця ЗУБАНЬ АНТОНА СЕРГІЙОВИЧА (ІПН 3227222711) та/або його партнери (агенти, представники, франчайзі, тощо), які уповноважені на відповідній правовій підставі в залежності від внутрішньої політики Інтернет магазину товарів для тварин «ZooMisto», надалі іменований «Продавець», керуючись ст. 633, ст. 634 Цивільного кодексу України, пропонує будь-які особі, іменованої надалі «Покупець»(«Замовник»), публічну оферту на отримання послуг на сайті https://zoomisto.com.ua з консультування, формування та оброблення замовлень, зберігання історії та інших послуг відповідно до умов цього Договору.

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. Публічний договір укладений дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, визначає умови та порядок отримання послуг з купівлі-продажу товарів зоопризначення.
  2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти договір купівлі-продажу товарів, вважається:
   1. Будь яка взаємодія з сайтом https://zoomisto.com.ua або підтвердження замовлення через гарячу лінію за телефонами зазначеними на сайті;
   2. Реєстрація на сайті;
   3. Натискання кнопки «Замовити».
  3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами. Покупець надає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

   Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних.

  4. Продавець збирає особисту інформацію до якої відносяться: назва юридичної особи (підприємства, установи, організації), ім’я, прізвище, ім’я по батькові, контактні телефони, адреси електронної пошти або доставки товарів чи послуг. Також можуть збиратися:
   1. Дані про поведінку користувача на сайті з метою оптимізації і вдосконалення сайту.
   2. Інформація про помилки та баги сайту, ініційовані користувачем;
   3. IP-адреси користувача, для показу рекламних повідомлень та ведення журналу активності користувача. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача;
   4. Файли cookies з метою визначення браузера користувача та надання залежних від цього сервісів, наприклад зберігання даних у кошику між відвідуваннями;

   Уся інформація збирається у вигляді «як вона є» і не змінюється в процесі збору даних.

  5. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і  про етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.
 2. ТЕРМІНИ ДОГОВОРУ
  1. Гаряча лінія – телефонний центр для спілкування з користувачами за телефонами вказаними на сайті.
  2. Відвідувач – будь-яка особа, що перейшла на сайт «Покупця».
  3. Замовлення – належним чином оформлений запит від «Покупця» на сайті або через гарчу лінію на придбання товару, із зазначенням необхідної інформації для його виконання.
  4. Інтернет-магазин – сайт Продавця https://zoomisto.com.ua, створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром, тобто дистанційним способом продажу Товару.
  5. Користувач – відвідувач, що взаємодіє з сайтом та/або отримує рекомендації у консультантів гарячої лінії, що в подальшому може призвести до замовлення.
  6. Особистий кабінет (акаунт) – розділ сайту, що доступний для Користувача, який  перейшов реєстрацію на сайті
  7. Продавець – Інтернет-магазин зоотоварів «ZooMisto», в особі ФОП ЗУБАНЬ АНТОНА СЕРГІЙОВИЧА (ІПН 3227222711) та/або його партнерів (агентів, представників, франчайзі, тощо), які уповноважені на відповідній правовій підставі, в залежності від внутрішньої політики Інтернет-магазину зоотоварів «ZooMisto».
  8. Покупець – Користувач, що розмістив замовлення на сайті або через гарячу лінію Продавця.
  9. Реєстрація – передача інформації з боку Користувача, шляхом самостійного заповнення форми та/або додавання профілів із соціальних мереж.
  10. Товар – товар або послуга, що опубліковані на сайті з зазначенням назви, опису, ціни та доступні у відповідній кількості для замовлення. Товар може додатково супроводжуватися, фото, відео контентом.
 3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
  1. Предметом цього Договору є Товар представлений в каталозі Інтернет-магазину за посиланням https://zoomisto.com.ua можливість користувача купувати такі товари. Відповідно до умов даного Договору, Фізична особа-підприємець Пустовіт А.П надає консультативні послуги для користувачів на сайті, а при замовленні Товару Покупцем, один з його партнерів (агентів, представником, франчайзі, тощо), який уповноважений на відповідній правовій підставі в залежності від внутрішньої політики Інтернет-магазину зоотоварів «ZooMisto» виступає Продавцям.
  2. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:
   1. добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
   2. самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
   3. оплату Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
   4. обробку та доставку замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.
  3. Дана Угода поширюється на всі види товарів, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.
 4. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ
  1. Реєстрація на Сайті здійснюється шляхом заповнення відповідного розділу із зазначенням логіну, електронної адреси та паролю та/або додаванням інформації з акаунтів соціальних мереж. Реєстрація на сайті носить рекомендований характер і не є обов’язковою. Результатом реєстрації є створення індивідуального акаунту.
  2. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Користувачем/Покупцем при реєстрації та/або оформленні замовлення.
  3. Користувач зобов’язується не розголошувати інформацію про логін і пароль, що використовуються для входу у акаунт. У разі виникнення підозри, щодо несанкціонованого доступу до акаунту, Користувач має одразу повідомити про це Продавця надіславши відповідну інформацію на електронну адресу, зазначену на сайті.
  4. Спілкування Користувача/Покупця з представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Представник продавця має право відмовити у обслуговуванні, попередньо повідомивши Користувача/Покупця про таке.
 5. ТОВАР ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
  1. Продавець вказує інформацію про наявність товару виходячи із залишків власного складу та товарних запасів Виробника чи його офіційного дистриб’ютора залишаючи за собою право змінювати таку інформацію в процесі консультацій. Супроводжуючі Товар фотографії можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар описи/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться в режимі реального часу.
  2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або іншим способом.
  3. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення, вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю, способом, яким Товар був оплачений.
  4. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем або призвело до негативних наслідків.
  5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.
 6. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ
  1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується у відповідній картці товару на сайті. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення, враховуючи акції та знижки, Товарів і ціни доставки, яка вказується Продавцем у розділі «Доставка та оплата товару» на момент здійснення замовлення.
  2. Ціна договору дорівнює ціні усіх Замовлень  Покупця. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.
  3. Покупець здійснює оплату Товару згідно оформленого Замовлення. Покупець самостійно вибирає один із способів оплати вказаний Продавцем у розділі «Способи оплати».
  4. Оплата Послуг здійснюється виключно в національній валюті України.
  5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його відповідного представника.
  6. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
  7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися строки обробки Замовлення.
  8. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти) і є фактичною датою укладення Договору купівлі-продажу між Покупцем і Продавцем.
  9. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
  10. Повернення коштів за товар, який не був доставлений з будь-яких причин, провадиться виключно на підставі заяви Покупця, на картковий рахунок Покупця вказаний ним у Заяві про повернення грошових коштів, на протязі 7-ми банківських днів з дати подання такої заяви
 7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І КОШТІВ
  1. Повернення Товару здійснюється відповідно до умов зазначених у розділі «FAQ», на Сайті.
  2. Повернення Товару належної якості:
   1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після одержання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, не підлягають обміну або поверненню Товари, що відповідно Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) споживачами (покупцями), який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.1991р. № 216. Тобто корми для тварин, якщо вони є належної якості обміну або поверненню не підлягають. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також в наявності документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару.
   2. При відмові Покупця від Товару згідно п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 10днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення.
  3. Повернення Товару неналежної якості:
   1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.
   2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

  При доставці Товару кур’єром за вказаною адресою Покупець ставить свій підпис у квитанції про доставку, або у документах на видачу вантажу транспортно-логістичній компанії. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або готівкою.

 8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
  1. Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.
  2. Продавець не несе відповідальність за якість та цілісність Товару після передачі його Покупцю без зауважень останнього.
 9. ДОДАТКОВІ УМОВИ
  1. Інтернет-магазин та відповідні сервіси можуть тимчасово, частково або повністю бути недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт та/або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.
  2. До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.
  3. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
  4. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.
  5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.
  6. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей договір за умови попередньої публікації його на сайті.
  7. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через мережу Інтернет.
  8. З метою дотримання Закону України «Про захист персональних даних» Покупець дає згоду на обробку персональних даних, з метою виконання цього Договору.